Ostatnie spersonalizowane kubki

Uwaga! Ostatnia taka możliwość!

Pisaliśmy niedawno, że rezygnujemy z malowania na kubkach personalizowanych wzorów na specjalne zamówienia. Ciągle jednak jesteśmy o taką możliwość pytani.

W końcu, ze względu na zbliżające się święta, złamaliśmy się 🙂 Ale na krótko i na ściśle ustalonych zasadach. Inaczej nie wyrobimy się z wykonaniem i wysłaniem kubków przed „gwiazdką”.

Zamówienia można składać tylko do środy, 18 listopada. Do tego czasu zamówienie musi być kompletne, czyli musimy otrzymać wszystkie odpowiedzi na nasze pytania dotyczące wzoru i koloru kubka. Do czwartku musimy otrzymać wpłatę. Zamówienia niekompletne nie zostaną zrealizowane. Na wykonanie kubka potrzebujemy 2-3 tygodnie.

Mamy w tej chwili do dyspozycji pięć opcji kolorystycznych kubków w ograniczonej ilości. Zaledwie po kilka sztuk. Nie pytajcie, czy będą inne, bo zawsze pokazujemy Wam to co aktualnie mamy dostępne. Innych w tym roku już nie będzie.

Cena… Wiemy z doświadczenia, że wszelkie tego typu ogłoszenia przewijane są do miejsca, w którym można znaleźć cenę, ale koniecznie przeczytaj wszystko powyżej, zanim zaczniesz składać zamówienie. To znacznie ułatwi sprawę.

Wycenianie wzorów indywidualnych zawsze było dla nas trudne, dlatego tym razem postanowiliśmy ustalić jedną, stałą cenę, czyli 79zł za kubek (+13 zł wysyłka Paczkomatem). Jeśli pomysł na wzór okaże się zbyt skomplikowany (pamiętaj, że to malowanie ręczne z pewnymi ograniczeniami technicznymi), to odmówimy wykonania.

Zastrzegamy sobie również prawo do nie wykonania kubka ze względów ideologicznych, jeśli wzór będzie godził w nasze poczucie etyki. Może to dziwne, ale nie chcemy, żeby w niektórych przypadkach ktoś gdzieś pochwalił się, że taki kubek namalowaliśmy.

Zasad może sporo, ale to ułatwi wszystkim zainteresowanym życie 🙂

Na koniec przypominamy tylko, że to jednorazowa akcja świąteczna, bo prezenty personalizowane są fajne🙂 I pewnie dlatego ciągle o taką możliwość jesteśmy pytani. Po tej akcji jednak znów przestajemy malować kubki na zamówienie.

Zamówienia należy składać przez wiadomość prywatną na Instagramie lub przez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.